Poprvé jsem LuMee kryt zaznamenala v reality show Keeping Up With The Kardashians, kde ho měla jako první Kim (kdo také jiný, že!) a pak se začal objevovat na jejím Instagramu, a následně se k ní přidal celý „rodinný klan“ a propadli mu i ostatní světové celebrity. LuMee je na trhu od roku 2014, ale až Kim ho pozvedla na výslunní kde teď je.

Milujete selfie? LuMee je přesně pro Vás.

Určitě si každá z nás někdy dělala selfie. Někdo si dělá selfie při jakékoliv příležitosti a někdo jen občas. Já tedy nejsem až takový selfie maniak, ale to se teď možná změní. Vždy jsem byla naštvaná, že když jsem se chtěla fotit například na párty s přáteli nebo někde kde není tak dobré světlo, tak při fotce s bleskem byla půlka z nás bílá a nešlo to použít a nebo moc tmavá a nebylo vidět skoro nic. Takže super fotky nikde, a vrtalo mi hlavou jak je to možné, že někteří mají tak stále dokonalé selfie odkudkoliv. Odpověď je v krytu LuMee.

Můžete ho použít na selfie, při líčení, nebo jen tak na posvícení. Vzhledem k jeho variabilitě jasu, která se dá buď úplně stáhnout a nebo naopak přidávat dle Vaší potřeby, budou Vaše fotky vždy dokonalé. LuMee se aktuálně prodává celkem v 9 barvách na telefony iPhone ( 5/5S/SE, 6/6S; 6 PLUS/ 6S PLUS a také na SAMSUNG GALAXY S6).

Kde si LuMee můžete koupit?

Bohužel k nám se LuMee oficiálně ještě nedováží. Po pár měsících jsem se konečně rozhoupala a koupila si ho přímo od výrobce na lumee.com. Na můj iPhone 6 vyšel i s poštovným na 1843 Kč, no a aby toho nebylo málo, na celnici mi doměřili DPH + proclení, takže ještě + 600 Kč. Kryt tedy celkem za 2 443 Kč. Málem mě omylo! Na druhou stranu jsem ráda, že ho mám.

Co obsahuje balení?

  • kryt
  • USB nabíječku
  • návod
lumee selfie kryt

Neoriginální kryt?

Když jsem dávala dohromady tento článek, zjistila jsem, že už i v Čechách se dá pořídit neoriginální kopie tohoto krytu v obchodě asi za nějakých cca 700 Kč. Ale když jsem ho kupovala já nebyl nikde 😀 Asi zákon schválnosti. Měla jsem možnost tento kryt vidět naživo.
Rozdíl v krytech nějaký je avšak těžko rozeznatelný, ten kdo Lumee nikdy nevidel to nepozná. U neoriginálního krytu je zadní část krytu z jiného materiálu a není  tak příjemná na dotyk, kryt nemá vyražené logo – pouze samolepku a diody svítí studeně bíle, zatím co originál teple bíle. Jinak v nich opravdu rozdíl není.


Jedinou nevýhodou LuMee krytu je jeho tloušťka cca 1,5 cm a šířka 7,6 cm. Ale vzhledem k baterce a led páskům, to bohužel asi jinak nešlo. I tak je kryt velmi lehký, a pokud jste zvyklí psát obouruč, nepřijde Vám divná ani ta šířka.

Celebrity, které LuMee používají:

Kim Kardashian WestKylie Jenner, Oprah Winfrey, Lindsay Lohan, Chrissy Teigen, a mnoho jiných

LuMee a české celebrity:

K našim celebritám se tato vymazlenost zatím asi ještě nedostala, u žádné jsem ho na Instagramu či jiných sociálních sítích nezahlédla.

A co Vy a selfie, děláte si je často? Koupili by jste si také tuhle vychytávku nebo si myslíte, že už je to trochu přes čáru? Napište mi do komentářů.

Vaše …

podpis-kuwmcz-new

Příspěvek LuMee, selfie kryt na telefon pochází z Keeping Up With Me

Source: KUWM

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

©2018 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?

Přejít k navigační liště